Dünya Atatürkçülüğü için çalışıyorlar

ATATÜRKÇÜ Düşünce Dünya Platformu (ADDP) Başkan Yardımcıları Jale Özer ve Mevlit Deniz’in Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi’nin bulunduğu Ankara’da çalışmalarını sürdüren ADDP Sekretaryasını ziyaretle ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, ADD Genel Başkan Yardımcısı Uluç Gürkan ve ADDP Başkanı Dr. Hakan Akbulut ile görüştü.

Görüşmeler sonrasında Genel Başkan Çölaşan 2018’de Genel Merkezin yapacağı seçimlere ve stratejik çalışmalara ADDP’nin dahil edilmesinin önemini vurguladı. ADD Genel Başkan Yardımcısı Gürkan’sa ADDP’nin yurtdışında ADD ile ortak çalışmasının dünyadaki tüm Atatürkçüler için bir sinerji ve güç yarattığını dile getirdi.

Görüşmeler konusunda bir açıklama yapan ADDP Başkanı Dr. Hakan Akbulut, yurtiçi ve yurtdışındaki Atatürkçüleri kucaklaştırmak ve tüm dünyadaki Atatürkçülerin dayanışmasını güçlendirmek için kurulan ADDP’nin çalışma ve faaliyetlerini, ADD Genel Merkezi koordine ettiğini ifade ederek, ADDP Başkan yardımcıları Özer ve Deniz’in Ankara’ya yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Dr. Akbulut, ADDP’nin 2018’de çalışma ve faaliyetlerine devam edeceğini ve 2018 yılına girdiğimiz bu günlerde ABD’den bir Atatürkçü derneğin ADDP’na katılma kararı aldıklarını memnuniyetle öğrenmiş bulunduklarını ayrıca ifade etti.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.