Kalitenin vazgeçilmez adresi Sparks Catering

ÖNCÜ hamburger malzemeleri imalatçısı ve dağıtıcı şirketi Sparks Burger uzun yıllardır süregelen kalitesinde çığır açmaya devam ediyor.

ÖNCÜ hamburger malzemeleri imalatçısı ve dağıtıcı şirketi Sparks Burger uzun yıllardır süregelen kalitesinde çığır açmaya devam ediyor.

Sparks Catering şirketi, 2017 yılında 4 milyon poundluk büyük yatırımını yeni fabrikası için gerçekleştirmişti. 30 yeni iş pozisyonu ve Britanya genelinde hatırı sayılır derecede yükselecek imalat oranıyla, 1975’den itibaren yıllardır süregelen başarısını korumakta.

Yaklaşık bir senede 37,5 milyon hamburger, yani bir dakikada tam 900 hamburger üreten dev bir marka olmakla beraber, Britanya genelinde kalitesi hamburger denildiği zaman restoran ve take-away zincirlerinin bir numaralı durağı olarak da biliniyor.

Sparks Catering Genel Müdürü John Sparks

Sparks Catering Genel Müdürü John Sparks, yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Sparks şirketini 1975’de kurmuştuk ve o zamandan itibaren aile şirketi olarak devam etmekteyiz. Kurulduğumuz andan beri her gün gücümüze güç katarak kalite ve müşteri odaklı hizmetimiz sonucu 2017 yılında ikinci fabrikamızı açtık. Böylece, hem var olan müşterilerimize hem de gelecekte beraber olacağımız müşterilerimize daha hızlı hizmet vererek etkinliğimizi arttırıyoruz.”

Britanya’nın yanı sıra Cebelitarık, İspanya, Fransa ve birçok diğer ülkeye de ihracat yapan ve 1975’den beri aile geleneği olarak var şirket kalite, pratiklik ve lezzetin buluştuğu leziz hamburgerleriyle uluslararası arenada dev bir marka olma yolunda önemli adımlar atıyor.

Brexit sürecinin Sparks şirketi için henüz herhangi bir olumsuz etkiyi tasvir etmediğini vurgulayan John Sparks, “Brexit sürecinin ve Avrupa Birliği’nden ayrılmamız bizim için çok fark yaratacağını düşünmüyorum. Biz şu an Sparks olarak çok sayıda ülkeye hizmet vermekteyiz. Ayrıca geçen yıl Dubai’de katıldığımız fuarda ürünlerimizi tanıttık ve birçok olumlu yanıtlar almıştık.” diyor.

John Sparks son olarak müşteri memnuniyeti kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, amaçları herkes ulaşmak ve her daim en iyi hizmeti sunmak olduğunu söyledi.

Siz de kendi işiniz için lezzet sınırlarını aşmak ve burger dünyasının derinliklerinde kalite ve lezzetin buluştuğu bu deneyime dahil olmak istiyorsanız Unit 3 Delta Park, Millmarsh Lane, Brimsdown, Enfield, EN3 7QJ adresinde yer alan Sparks Catering’i ziyaret edebilir veya 0208 443 9330 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.