Luton’dan İzmir’e, Gaziantep’e uçun

SUNEXPRESS Almanya Genel Müdür Yardımcısı Alper Özen, 2018 yılından itibaren Luton’dan Türkiye’nin beş farklı noktasına uçak seferleri koyacakları müjdesini verdi.

Lufthansa ve Türk Hava Yolları’nın ortak girişimi olan SunExpress, 20’yi aşkın ülkede bulunan 80 uluslararası destinasyona haftada 780’den fazla uçuş gerçekleştiriyor.

Başarılı yönetici Alper Özen soruları yanıtladı.

SunExpress 2018 yılında Londra’dan hangi uçuşları gerçekleştirecek?

Haftada iki kez İzmir Havalimanı’na gerçekleştirdiğimiz uçuşun yanı sıra, Antalya, Ankara ve Bodrum havalimanlarından Londra’ya haftada ikişer uçuş, Gaziantep Havalimanı’na ise haftada bir uçuş gerçekleştireceğiz. Bu sayede Londra’daki varlığımızı 2018 yılında iyice güçlendireceğiz. Bu uçuşlarla beraber, Londra’dan Türkiye varışlı uçuşlarımızı toplamda beşe yükselmiş olacağız. İlerde Londra’dan Türkiye’ye olan uçuş ağımızı daha da genişletmeyi planlıyoruz.

Uçuşlarınız ne zaman başlayacak?

2018 yaz sezonuyla beraber, Londra uçuş planımız Antalya’dan 15 Haziran 2018’de yapılacak uçuşlarla başlayacak. Bu uçuşumuzu, Haziran’nın 17’sinde Ankara ve İzmir’e, Haziran’ının 18’inde Bodrum, Haziran’ın 20’sinde Gaziantep’e olan uçuşlarımız taklip edecek.

Okuyucularımız neden SunExpress’i uçuşlarında tercih etmeli?

SunExpress’i Türkiye’ye yapacakları seyahatlerde tercih etmeleri için sayısız neden var; öncelikle, Türkiye’ye aktarmasız uçuş sunuyoruz ve bunların bazıları, Birleşik Krallık’tan bu varış

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin