Happy Days Holiday’in Türkiye turlarına yoğun ilgi

 

40 YILI aşkın süredir Londralılara hizmet vermekte olan Happy Days Holiday’in kültür turları yoğun ilgi görüyor. 2 Ekim’de Limasollular Derneği’nden, Kıbrıs’tan ve Güney Londra’dan katılan yaklaşık 52 kişilik bir grupla düzenlenen Türkiye gezisi konuklardan tam not aldı.

Türkiye’nin birçok turistik yerinin ziyaret edildiği Ekim Turu ile ilgili olarak Happy Days Holiday Genel Koordinatörü Çimen Hassan şunları söyledi: “Düzenlemiş olduğumuz turumuzda konuklarımızla İstanbul’da Sultan Ahmet’i gezdik ve gecesinde Kumkapı’da güzel bir gece geçirdik. Ankara’da Anıtkabir ziyaretimizin ardından Konya’da Mevlana ziyaret edildi. Kapadokya’da balon turu yapıldı ve Peri Bacaları ziyaret edildi. Aynı zamanda orada Türk gecesine katıldık. Pamukkale Termal2de 2 gün termal ve hamam keyfi yapan konuklarımız, daha sonra Antalya’da Düden ve Manavgat şelalesini gördük.

Dolu dolu geçirdiğimiz bu turumuzda tüm konuklarımızla çok eğlenceli vakit geçirdik. Türkiye için başlamış olduğumuz Kültür turlarına özellikle Londra da bulunan derneklerden yoğun bir ilgi var. Ayrıca Güney Londra ve Kıbrıs’tan birçok müşterimiz bu tur paketlerimize ilgi gösteriyor. Bu turlarda belki de daha önce gitmediğiniz ve görmediğiniz birçok yeri ziyaret etme şansı buluyorsunuz. Ancak en önemlisi de bu turlarda çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kuruluyor. Bu turumuzda bunun örneklerini çok fazla gördük. Bu yüzden konuklarımızdan sürekli teşekkür alıyoruz ve tur paketlerimizin sayısının artmasını istediklerini söylüyorlar. Biz de 2017-2018 döneminde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni turlar düzenliyoruz.

Örneğin önümüzdeki Aralık ayında gerçekleştireceğimiz Christmas ve Alışveriş Turuna yoğun bir katılım talebi var. Şubat ayında şimdiden ilgi gören Uludağ ve Kayak turumuz var. Nisan ayında eşsiz güzelliklere sahip Alaçatı’da Ot Festivaline gidiyoruz. Çok güzel bir dönem olan Mayıs ayında Karadeniz, Gürcistan ve Batum turumuz gerçekleşecek. 2018 Ekim ayında ise bizden sürekli olarak talep edilen Güneydoğu Anadolu turu düzenliyoruz. Bu turumuzda Mardin, Şanlıurfa ve Gaziantep gibi illerimizi gezeceğiz. Bu turları özellikle ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Bu sebeple katılmak isteyen müşterilerimizin rezervasyonları için biraz acele etmelerini tavsiye ediyorum.”

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin