TTFF Karması Kıbrıs yolcusu

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) Karması, KKTC’de oynanacak Cumhuriyet Kupası maçı için Pazartesi günü Kuzey Kıbrıs’a uçacak.

TTFF Karması futbolcu ve teknik kadrosu son antrenmanı öncesi görülüyor.

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) Karması, KKTC’de oynanacak Cumhuriyet Kupası maçı için Pazartesi günü Kuzey Kıbrıs’a uçacak.

Antrenmanlarını dört haftadan beri New River Sports Centre’da sürdüren TTFF Karması’nın menajerliğini Berk Emül ile yardımcıları Özgür Aksu ve Devrim Baca yürütüyor. Menajer Berk Emül, Kıbrıs’a 17 kişilik futbolcu kadrosuyla gideceklerini ve 14 Kasım’da KKTC Karması ile oynayıp, 16 Kasım’da Londra’ya döneceklerini kaydetti.

Berk Emül, TTFF Karması’nı tek bir maç için değil, uzun vadeli olarak düşündüklerini vurgulayan Menajer Emül, “Geleceğin takımını oluşturuyoruz. Kadromuzda çok sayıda genç futbolcu da var. Bizden sonrası için hazır bir Karma oluşturmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Öte yandan TTFF Karması, Kuzey Kıbrıs’a 17’si futbolcu 30 kişilik kafileyle gidecek. TTFF Kafilesi, KKTC Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde de yer alacak.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.