Manchester United’da Zinedine Zidane sesleri!

Görevden alınacağı artık iyiden iyiye dillendirilmeye başlanan Mourinho'nun yerine Fransız teknik adam Zinedine Zidane'ın getirileceği iddia ediliyor.

Hafta sonunda West Ham United‘a 3yenilerek Premier Lig‘e son 29 yılın en kötü başlangıcını yapan Manchester United‘da menajer Jose Mourinho topun ağzındaki isim olarak gösteriliyor.

Görevden alınacağı artık iyiden iyiye dillendirilmeye başlanan Mourinho’nun yerine Fransız teknik adam Zinedine Zidane‘ın getirileceği iddia ediliyor.

Bir önceki sezonun sonunda Real Madrid‘le yollarını ayıran Zizou’nun İngilizce öğrenmeye başladığı ve Kırmızı Şeytanlar’ın başına getirileceği öne sürüldü.

Ada basınından The Sun‘da yer alan özel habere göre ise Zidane, Mourinho’yu arayarak United’ın başına geçmek gibi bir arzusunun bulunmadığını belirtti.

Mou ise bugünkü basın toplantısında söz konusu haberle ilgili olarak yöneltilen bir soruya “Bunu bana değil, arkandakine sor.” diyerek tepki gösterdi. (FANATİK.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

2 yorumlar

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.