Alex Ferguson yeniden Old Trafford’da!

Manchester United'ın eski menajeri, dünya futbolunun efsanevi ismi Sir Alex Ferguson, geçtiğimiz mayıs ayında geçirdiği beyin kanamasının ardından ilk kez Old Trafford'a geldi.

Manchester United’ın eski menajeri, dünya futbolunun efsanevi ismi Sir Alex Ferguson, geçtiğimiz mayıs ayında geçirdiği beyin kanamasının ardından ilk kez Old Trafford’a geldi.

Manchester United‘ın efsanevi menajeri Sir Alex Ferguson, uzun bir aradan sonra Kırmızı Şeytanlar‘ın mabedine geri döndü.

Geçtiğimiz mayıs ayında beyin kanaması geçirerek futbol dünyasını şoke eden 76 yaşındaki futbol adamı, ameliyat olduktan sonra hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girmişti.

Yoğun bakımdan çıkan ve eski sağlığına geri dönen Ferguson, yaşadığı sağlık problemlerinin ardından ilk kez Old Trafford‘a geldi.

 (FANATİK.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.