kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,6344
EURO
19,6306
STERLIN
22,8880
BITCOIN
$17.036,55
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Kapalı
8°C
LONDRA
8°C
Kapalı
Pazartesi Kapalı
7°C
Salı Az bulutlu
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
4°C
Çarşamba Açık
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
4°C
Perşembe açık
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
2°C

UEFA Avrupa Ligi’nde gruplar belli oldu

UEFA Avrupa Ligi’nde gruplar belli oldu
31.08.2018
0
A+
A-

UEFA Avrupa Ligi’nde Türkiye Ligi’nin üç temsilcisinin rakipleri belli oldu.

D grubunda yeralan Fenerbahçe, Belçika’dan Anderlecht, Hırvatistan Dinamo Zagrep ve Çekya’dan Spartak Trnva ile eşleşti.

I grundaki Beşiktaş’ın rakipleri Belçika’dan Genk, İsveç’ten Malmö ve Norveç’ten Sarpsborg oldu.

İlk kez Avrupa kupalarına katılacak Akhisarspor, J grubunda İspanya’dan Sevilla, Rusya’dan Krasnador ve Belçika’dan Standar Liege ile eşleşti.

Üç temsilcimizin de gruplarında Belçika takımlarının bulunması ilginçti.

Gruplardaki eşleşmeler şöyle:

A GRUBU: Leverkusen Ludogorets, Zürih, AEK Larnaca

B GRUBU: Salzburg,  Celtic,  Leipzig, Rosenborg

C GRUBU: Zenit, Kopenhag, Bordeaux, Slavia Prag

D GRUBU: Anderlehcht, FENERBAHÇE, Dinamo Zagreb, Spartak Trnava

E GRUBU: Arsenal, Sporting Lizbon, Karabağ, Vorskla Poltava

F GRUBU: Olympiakos, Milan, Real Betis, Dudelange

G GRUBU: Villarreal Rapid Wien, Spartak Moskova, Glasgow Ranggers

H GRUBU:  Lazio, Marsilya, E. Frankfurt, Limassol,

I GRUBU: BEŞİKTAŞ, Genk, Malmö, Sarpsborg

J GRUBU: Sevilla, Krasnodar, Standart Liege, AKHİSARSPOR

K GRUBU: Dinamo Kiev, Astana, Rennes, Jablonec

L GRUBU : Chelsea, Paok, BATE, Videoton

ETİKETLER: , , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.