Koçgiri, hakemsiz maçı 5-4 kaybetti

 

Fotoğraflar: Özer ÖCAL

London Sunday Trophy Cup’ta Koçgiri, hakemin gelmemesi nedeniyle tribünlerden davet edilen bir seyircinin yönettiği maçta Catford Wanderes’e 5-4 yenildi. New River Sports Centre’da rakibini konuk eden Türk Ligi Birinci Küme temsilcisi bir ara 4-1 önde götürdüğü karşılaşmayı ikinci 45 dakikada yediği gollerle kaybetti.

Karşılaşmaya iyi başlayan Koçgiri, Tashan Richmond ve Noyan Tajbaksh’ın golleriyle 2-0 öne geçti. Buna konuk takım karşılık verdi. Devre Ali Atmaca’nın vuruşuyla 3-1 bitti. İkinci yarının başlarında yine Ali Atmaca farkı üçe çıkardı: 4-1. Catford Wanderers kalan sürede temposunu yükseltti. Üst üste gelen rakip golleri önleyemeyen Koçgiri, sahadan 5-4 yenik ayrıldı ve kupaya veda etti. Koçgiri yöneticisi Ozan Akkaya, LFA yetkilisi ile görüştüklerini, iki takımın anlaşma sonucu maçı oynamaları nedeniyle skorun tescil edildiğinin kendilerine söylendiğini ifade etti. Akkaya, maçta 4-1 öne geçmelerine karşılık biraz tecrübesizlik, biraz da şanssızlık nedeniyle sahadan yenik ayrıldıklarını kaydetti.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.