kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,8061
EURO
20,4405
STERLIN
23,3202
BITCOIN
$23.728,28
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Parçalı bulutlu
10°C
LONDRA
10°C
Parçalı bulutlu
Salı Kapalı
9°C
Çarşamba Hafif yağmur
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
10°C
Perşembe Parçalı az bulutlu
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
12°C
Cuma kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
11°C

Türk Ligleri’nde haftanın maçları

Türk Liglerinde bu hafta maçlara Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri devam edilecek.

Türk Ligleri’nde haftanın maçları
26.03.2014
0
A+
A-

Türk Liglerine 1. ve 2. Küme, Gençler ligi ve Veteranlar Kupalarına bu hafta devam edilecek. Haftanın programı şöyle:

29 MART CUMARTESİ

Aksular U14 Türk LigiTTFF LOGO

Pymmes Park

11.00 Abswood-RapAid

Aksular U16 Türk Ligi

Pymmes Park

12.30 Yeni Boğaziçi-ASE

12.30 Yalova-White Hart Rapid

Vatan Catering U21 Türk Ligi

Pymmes Park

14.00 Doğan TB-Yeni Boğaziçi

14.00 Diyarbakırspor-Mehmetçik

14.00 Yalova-Dumlupınar

30 MART PAZAR

Ezel Türk Ligi 1.Küme

Brimsdown Stadı

11.00 Yalova-Pekünspor

14.00 Y.Boğaziçi-Mevlanaspor

Wadham Lodge

14.00 Doğan TB-Dumlupınar

Hackney Marshes

14.00 Mehmetçik-Kötürespor

Ezel Türk Ligi 2.Küme

Pymmes Park

14.00 Ihlaraspor-Yeşilada

14.00 Trabzonspor-Türk Ocağı

14.00 Diyarbakırspor-Yavruvatan

Hackney Marshes

14.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor

31 MART PAZARTESİ

New River Sports Centre

A sahası

Veteranlar Lig Kupası finali

20.00 Yeni Boğaziçi-İstanbulspor

Sadık Abdullah Veteran Kupası

21.00 Yalova-Türkmenköy

B sahası

Ali Karayakut Veteran Kupası

19.45 Mersin İd.Y.-Ihlaraspor

Mete Adanır Kupası

20.40 Doğan TB-Türk Ocağı

Faik Müftüzade Kupası

21.30 Eskişehirspor-Gaziantepspor

1 NİSAN SALI

20.00 TTFF Nisan ayı toplantısı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.