Londra’da bıçaklama: 1 yaralı, 39 şüpheli

BATI Londra’da ev partisinde bir adamın bıçaklanması sonucunda partide bulunan 39 kişi cinayete teşebbüs şüphesiyle tutuklandı.

30’lu yaşlarında olduğu söylenen adam, Hammersmith bölgesinde bulunan Fultham Palace sokağında ağır yaralı olarak bulundu.

Yaralanan adam olay yerinde sağlık ekibi tarafından tedavi edildi. Hastaneye kaldırılan adamın durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikesi bulunduğu açıklandı.

Polis tarafından verilen bilgiye göre, bıçaklanan adamın bir dükkanda çıkan tartışma sonrasında bir grup kadın ve erkek tarafından kovalandığını belirtti.

Şüphelilerin ise parti olduğu bir eve girdiği görüldü.

Polisler, ev partisinde bulunan insanlarla konuşmaya çalıştı fakat işbirliği yapamadıklarından dolayı hepsi şüpheli olarak tutuklandı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.