‘Arada’ İngiltere’de

Mu Tunç’un yazıp yönettiği ‘Arada’, İngiltere’de düzenlenen Sensoria Film Festivali’ne kabul edildi

Mu Tunç’un yazıp yönettiği ‘Arada’, İngiltere’de düzenlenen Sensoria Film Festivali’ne kabul edildi. ‘Arada’nın festival gösterimi 1 Ekim’de Sheffield şehrinde gerçekleştirilecek.

Büşra Develi ile Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı ‘Arada’, İstanbul’un gizemli yer altı kültürleri, yaşadığı şehri terk ederek başka bir ülkeye gitmek isteyen genç bir punk müzisyeninin bir gün içinde yaşadıklarıdan yola çıkarak beyazperdeye ktarıldı.

Sensoria Film Festivali’nde ‘Arada’ ile birlikte efsanevi grup Beatles’in rol aldığı ‘Yellow Submarine’ ve Studio54 kulübüyle ilgili filmler de gösterilecek. Birçok müzik grubunun da katılacağı festival sinema ve müziğin buluşması olarak da kabul ediliyor. (HABERTÜRK)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.