İki Türk’e Toplam 13 Yıl Hapis

Geçtiğimiz yıl Stoke Newington’da dükkan sahibini vurarak silahlı eyleme karışan iki kişi, mahkeme tarafından toplam 13 yıl hapse mahkum edildiler.
Caner Karakaş (31) üzerinde ateşli silah bulundurmaktan 8 yıl, adaleti yanıltıp delilleri karartmaktan da iki buçuk yıl hapse mahkum edildi.
Kubilay Taban (30), yapılan araştırmalar sonucu ateşli sihal bulundurduğuna dair herhangir bir kanıta rastlanmadı. Fakat O da adaleti yanıltıp delilleri karartmaktan iki buçuk yıl hapse mahkum edildi.
İki duruşmada karara bağlanan davanın ilki geçtiğimiz Haziran ayında başlatıldı. İkincisi ise 28 Eylül 2013 tarihine başlandı ve 16 Ekim 2013 tarihinde de Old Bailey’de sanıkların toplam 13 yıl mahkumiıyetine karar verildi.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.