Nalbantoğlu ve Ovalı yarı finalde

Bugün ne giysem? yarışmasında Nalbantoğlu ve Ovalı yarı finalde yarışacak

 Türkiye'nin en çok izlenen Tv kanallarından Show Tv'de yayınlanan 'Bugün ne giysem?' yarışma programı, Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu başkan ve üyelerini programa konuk etti.

10 Şubat Cuma akşamı Londra'nın Islingon bölgesinde yer alan Desperados Restaurant'ta gerçekleştirilen 'Bugün ne giysem?' programı  elemelerine, Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu ,Sosyal Etkinlikler Sorumlusu Tangül Ovalı ve Merih Salih katıldı.  Aralarında Kıbrıslı ünlü aktör Tamer Hasan ve Pop Müziğinin ünlü seslerinden Eylem ve Safiye Soyman gibi pek çok ünlü ismin katıldığı etkinlikte, ön elemeler sonucunda Türkan Nalbantoğlu ile Tangül Ovalı elemeleri geçerek İstanbul'da yarı finalde yarışmaya hak kazandılar.

 Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu, bir yarışma programının Londra'da Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu başkan ve üyeleriyle biraraya gelmesinin son derece önemli olduğunu vurguladı. Elemeler sırasında heyacanlandığını belirten Türkan Nalbantoğlu, yarışma sonucunda Tangül Ovalı ile birlikte yarı finalde yarışacak  olmaktan mutlu olduğunu anlattı.

 'Ünlü aktörlerimizden biri olan ve Hollywood'daki çalışmalarıyla yakından tanınan Tamer Hasan'ın Vatan Kültürel Türk Müziği Korosuna sponsor olduğunu anlatan Nalbantoğlu, 'Tamer Hasan takdir ettiğimiz bir sanatçımız. Müziğimizin ünlü isimlerinden Eylem ve Safiye Soyman hanımefendiler de saygı duyduğumuz sevdiğimiz sanatçılar. Kendileriyle aynı ortamı paylaşmak, aynı programda yer almak mutluluk verici. ' dedi.

  'İstanbul'daki yarı finale kalmış olmak güzel. İnşallah İstanbul'da da burdaki başarıyı sağlarız.' diyen Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu, 'Bugün ne giysem?' yarışma proğramı yarı finallerinin önümüzdeki günler içinde Show TV'de ekrana geleceğini söyledi.

Caner Erdem yönetimindeki Show TV iç yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, "En Şık" seçilmek için yarıştığı 100 bin TL büyük ödüllü  "Bugün Ne Giysem?" hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanıyor.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.