‘Mamıt ve Suç Ortakları’ ilgi gördü

Londra ve Kıbrıs’ta bulunan Türk toplumu tarafından oldukça sevilen isimlerinden yazar ve tiyatro oyuncusu Osman Balıkçıoğlu’nun son kitabı ‘Mamıt ve Suç Ortakları’ Londra’da bulunan Grand Palace’da düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı.

Yazarın aynı zamanda yeni çıkan kitabını imzaladığı geceye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Londra Temsilcisi Zehra Başaran, KKTC Londra Temsilciliği’nden Ülkü Alemdar, Dr. Teoman Sırrı, toplumuzdan birçok sanatsever ve yazarın yakın çevresi katıldı.

15 yıl içerisinde radyoda yaptığı 200’ün üzerinde programdaki sevilen skeçleri tek bir USB’de toplayan yazar Balıkçıoğlu, “Mamıt ve suç ortakları” isimli radyo programının özellikle Londra ve Kıbrıs’taki Türk toplumundan yoğun bir dinleyici kitlesi bulunduğu belirtti.

Kitabı her yaştaki insanın sevip okuyabileceğini ancak eskilerin daha da çok sevebileceğini belirten yazar “Yeni zamanlarda eğlence anlayışları biraz farklılaştı. Ancak eskiler bilir, biz radyo dinleyip mutlu olurduk. O zamanlarda yoğun bir emekle hazırladığımız radyo skeçlerinin en sevilenlerini bu USB bellekte topladım. Bu sayede eskiden programlarımızı takip edenler nostalji yaşayabilecek.” dedi.

Katılan tüm konukları ile tek tek ilgilenen Balıkçıoğlu, kitabının tüm aşamasında kendisini yalnız bırakmayan ailesi ve tüm dostlarına teşekkürlerini sundu.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.