Özdal: “Ürünümüzün yıllar boyu arkasındayız”

İNGİLTERE’DE faaliyet gösteren Türk firması Denis Windows, katıldığı fuarlarla ürünlerini tanıtmanın gururunu yaşarken, 21-23 Eylül’de Homebuilding and Renovating Fuarı’na katılıyor.

 

Nihat Özdal, arkadaşımız Cansu Yarışan’a Denis Windows’la ilgili bilgiler verirken.

İNGİLTERE’DE faaliyet gösteren Türk firması Denis Windows, katıldığı fuarlarla ürünlerini tanıtmanın gururunu yaşarken, 21-23 Eylül’de Homebuilding and Renovating Fuarı’na katılıyor.

Sektöre 15 yıllık tecrübesi olan Denis Windows’un yılda 2 kez İngiltere’nin en büyük fuarlarına katıldığını belirten Denis Windows Yöneticisi Nihat Özdal, Nisan ayında katıldıkları Grand Design Fuarı’nda tek Türk firma olduklarını dile getirerek, fuarlar sayesinde müşteri yelpazelerini genişlettiklerini belirtti.

Özdal, ürettikleri tüm ürünlerin müşterilere garantili bir şekilde satıldığını belirterek “Bizim şirket anlayışımızda müşteri ilişkilerimiz bir günlük değil, biz yıllar boyu dost kalmak istiyoruz. Ürünümüzün de yıllar boyu arkasındayız. Bu yüzden hiçbir zaman müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz” dedi.

İngiltere’de faaliyet gösteren Türk firması olarak müşterilerine hizmet veren alüminyum ve PVC pencere ve kapı üretici bayisi Denis Windows, katıldığı fuarlarda geniş kitlelere ulaşıyor.

Katıldığı fuarlar ve ürün kalitesi hakkında Londra Gazete’ye konuşan Denis Windows Yöneticisi Nihat Özdal, müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

“GRAND DESIGN FUARI’NA KATILAN TEK TÜRK FİRMAYIZ”

Sektöre 15 yıllık tecrübesi olan Denis Windows’un yılda 2 kez İngiltere’nin en büyük fuarlarına katıldığını belirten Denis Windows Yöneticisi Nihat Özdal, Nisan ayında gerçekleşen Grand Design Fuarı’na katılan tek Türk firma olduklarını dile getirerek, fuarlar sayesinde müşteri yelpazelerini genişlettiklerini belirtti. İngiltere’nin en büyük fuarlarına bir Türk firma olarak katılmanın kendilerine gurur verdiğini kaydeden Özdal, “Biz alüminyum ve PVC üretici bayisiyiz. Hem üretiyoruz hem müşterilerimize ürünlerimizi sunuyoruz. Grand Design Fuarı’na İngiltere’nin önde gelen firmaları katılıyor. Sadece kapı pencere değil, diğer sektörlerden katılan firmalar da var. Evle ilgili tüm iç dış dizaynla ilgili firmaların katıldığı belki de en büyük fuarlardan bir tanesi. 9 gün sürüyor. Kapı pencere alanında 20-25 firmadan bir tanesi olarak tek Türk firması olarak ürünlerimizi orada sergiliyoruz. Müşterilerimize ürünlerimizi gösteriyoruz. Ayrıca gelecek olan ürünleri tanıtıyoruz. Bu sayede müşteri yelpazemizi de genişletiyoruz” şeklinde konuştu.

“ÜRÜNÜMÜZÜN YILLAR BOYU ARKASINDAYIZ”

Denis Windows’un her türlü iş yapabilir belgesine sahip olduğunu ve birçok büyük projelere imza attığını belirten Özdal, firmanın tüm malzemelerinin garantili olarak alındığını ve bu sayede ürettikleri tüm ürünlerin müşterilere garantili bir şekilde satıldığını söyledi. Firma servisinin müşterilerden işçilik parası almadan hizmet verdiğini belirten Özdal, “Her türlü iş yapabilir belgemiz mevcut. Ürünlerimizi üretmek için aldığımız malzemeler garantili ve müşterilerimize sattığımız ürünleri de garantili satıyoruz. Alüminyum boyasına 20 yıl garanti, takma işlemi, cam, malzeme gibi diğer hizmet ve ürünler de10 yıl garantili. Bu süre zarfında bir sorunla karşılaşılması durumunda müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Garanti süresince işçilik parasını almıyoruz. Servisimiz sürekli devam ediyor. Bizim şirket anlayışımızda müşteri ilişkilerimiz bir günlük değil, biz yıllar boyu dost kalmak istiyoruz. Ürünümüzün de yıllar boyu arkasındayız. Bu yüzden hiçbir zaman müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz” dedi.

“EYLÜL’DE BUILDING AND RENOVATING FUARI’NDAYIZ”

Denis Windows’un ürünlerini tanıttığı bir diğer büyük fuarlardan birisi olan Homebuilding and Renovating Fuarı’nın 21-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceğini kaydeden Özdal, fuarlarda ürünlerini tanıtmanın kendileri için gurur verici olduğunu belirterek, “Fuar sayesinde kendimizi ve ürünlerimizi tanıtma fırsatı elde ediyoruz. Ayrıca fuara katıldığımız zaman müşteriler firmamıza daha fazla güven duyuyor. Eylül ayında gerçekleştirilecek fuara katılmak isteyenler için elimizde bilet bulunuyor. İsteyenlere verebiliriz” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.