Lastiklerinizi yenilemenin tam zamanı

EĞER siz de aracınızın lastiklerini artık değiştirmenizin zamanı geldi diye düşünüyorsanız sizin için sevindirici bir haberimiz var. Kuzey Londra’nın lastik konusunda uzman firması 1 Stop Mot, ‘daha ucuzu yok’ adındaki yeni kampanyasını duyurdu.

Serdar Sarı yönetiminde olan 1 Stop Mot Centre şimdi İngiltere’ye yeni getirdikleri dünyanın en iyi lastik üreticileri tarafından üretilen lastikleri sizlere ekonomik fiyatlarla sunuyor.

Lastik konusunda gerek fiyat gerekse tecrübe konusunda her zaman 1 numara olduklarını belirten 1 Stop Mot Centre firması müdürü Serdar Sarı şunları söyledi:

“Uzun yıllardır Kuzey Londra’da müşterilerimize lastik konusunda her zaman en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Firmamızın en önemli özelliklerinden biri kaliteli, hızlı ve ekonomik bir servis hizmetinin olmasıdır. Ayrıca piyasanın en uygun lastik fiyatlarının da bizde olduğunu söyleyebilirim. Bu konuda o kadar iddialıyız ki yakın çevremizde aynı lastikten daha ucuza bulup aracına taktırabilen varsa parasını iade ediyoruz.”

‘UZUN YOLDA YÜKSEK PERFORMANS’

Özellikle stoklarında bulunan yeni markaların kalitesi ve performans testlerinden oldukça memnun olduklarını ifade eden Sarı şunları ekledi:

“Fiyat ve performans oranları gayet yüksek seviyelerde olan yeni lastiklerimiz özellikle uzun yolda yüksek performans sağlayan lastiklerdir. Müşterilerimiz güvenle araçlarına bu lastikleri taktırabilir. Kullanan müşterilerimiz ürünlerden oldukça memnun. Eğer özellikle bu yoğun kış günlerinde lastikleri eskidiyse mutlaka lastik ürünlerimizi incelemeleri için mağazamıza bekliyoruz.”

ARAÇ LASTİĞİNDE KAMPANYA

1 Stop MOT Centre ve Universal Claims ailesi olarak müşterilerinin yoğun isteğine kulak veren yetkililer, araç lastiği bölümünde yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerini satışa çıkardı.

Sizde 1 Stop MOT Centre’nin hızlı ve profesyonel servislerinden yararlanmak ve hediye çekilişine katılmaya hak kazanmak isterseniz 5 Fairfield Road Edmonton London N18 2QP adresinde hizmet veren 1 Stop Mot Centre’i ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için 020 88 03 14 37 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.