Mr. Carpenter görenleri hayran bırakıyor

LONDRA’DA birçok başarılı projeye imza atan Mr. Carpenter Limited şirketinin ahşap konusundaki uzmanlığı görenleri hayran bırakıyor.

Sadece yaptığı işlerinin kalitesi değil, ayrıca farklı fikir ve ilginç tasarımları ile de İngiltere’de mobilya sektöründe aranan bir firma olmayı başarıyor.

Firmanın bugünkü başarısının hiç şüphesiz ki en önemli mimarlarından birisi olan ve 35 yıldır ahşap sektöründe hizmet veren Hasan Oğuz (Çakal), Mr. Carpenter’ın çalışmalarını anlattı.

İsminin Hasan Oğuz olduğunu ancak özellikle toplumumuz tarafından kendisinin Hasan Çakal olarak bilindiğini söyleyen Hasan Usta, her mekana özel olarak projeler ürettiklerini ve büyük, küçük demeden her işi aynı ciddiyet ile yaptıklarını söylüyor.

‘TİCARİ MEKANLARA ÖZEL’

Sadece evler için değil, ticari mekanlar için de özel projeler üretiyoruz. Mr. Carpenter Limited olarak yakın zamanda Matizz, Cyprus Empire ve Art Town Cafe gibi kaliteli ve popüler mekanların işlerini tamamladık.

Doğru malzeme seçiminin çok önemli olduğuna değinen Hasan Oğuz (Çakal) “Eğer doğru malzeme kullanılırsa, ahşap gerek dekorasyon gerekse kullanım için hemen hemen her yaşam alanında kullanılabilir” dedi. Gerek iç mekan gerekse dış mekanlarda ahşabın güvenle kullanılabileceğini belirten Hasan Usta en çok yaşadıkları sorunun ise başka bir mekanda görülen ürünün aynısının istenmesi oluyor diyerek şunları söyledi:

“Bir başkasının evinde veya işyerinde görülen bir ürün sizin evinize uymayabilir. Biz genellikle mimarlarla çalışıyor ve onların tüm isteklerini yerine getiriyoruz. Bu sayede ortaya çok daha yaratıcı, çok daha kullanışlı fikir ve çözümler çıkıyor.”

Yaptıkları işlerin sonuçlarından hem müşterilerinin hem de kendilerinin oldukça memnun olduğunu belirten Hasan Oğuz (Çakal) “Yaptığımız her işi ilk günkü heyecanımız ve yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile yapıyoruz.” dedi.

Kişiye ve uygulanacak mekana özel olarak ahşap hizmeti veren öncü firma Mr. Carpenter’e ulaşmak için 0755 222 70 57 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.