Advantage Solicitors, Engelliler Günü toplantısındaydı

Uzun yıllardır Kuzey Londra’da kaza davaları ve diğer her türlü hukuki konuda hizmet veren Advantage Solicitors, sahip olduğu bu uzmanlığını her fırsatta Londralılarla paylaşmaya devam ediyor.

Londra Engelliler Derneği’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, toplumdaki engelli farkındalığını artırmak amacıyla gerçekleştirdiği kahvaltıya, vatandaşların yanı sıra birçok dernek temsilcisi de katıldı. Osoy Group şirketlerinden Advantage Solicitors, toplumsal yardımlar, konut yardımları, konutlardaki engelli uyumu ve diğer birçok konuda gönüllü danışmanlık hizmeti vererek vatandaşların sorularını cevapladı. Toplantıda, engelli vatandaşlarımızın sorunları hususunda toplum duyarlılığının artırması çağrısı da yinelendi.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.