Zor ama kazanacağız

Galatasaraylı taraftarlar, Juventus maçında yaşanan bu sevinci Stamford Bridge'de de görmek istiyorlar.
Galatasaraylı taraftarlar, Juventus maçında yaşanan bu sevinci Stamford Bridge’de de görmek istiyorlar.

Galatasaray-Chelsea eşleşmesinin ardından İngiltere’deki futbolseverlerimizi yeni bir heyecan sardı.

Özellikle Sarı-Kırmızılı takıma gönül verenler, Şubat ve Mart ayında oynanacak maçları büyük bir sabırszlıkla beklemeye koyuldu. Futbolseverler, iki maçın da zorlu geçeceğini söylerken, Galatasaraylı olanlar “Kazanacağız” diyor. İşte taraftarlardan maçla ilgili kısa değerlendirmeler:

Özgür AKSU: Zor maçlar olacak. İlk maçın 0-0 bitmesi halinde bile Galatasary için hiç bir şey bitmez. Buradaki maçta futbolun Sürpriz Tanrısı ortaya çıkarsa Galatasaray bunu değerlendirir diyorum.

Rüstem İYİKAL: Bence, Galatasaray’ın hiç şansı yok. Bu defansla Chelsea’nın elinden kurtulamazlar.

Ender KALKAN: Zor iki maç. Ancak şanslar eşit. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nde bir başka oynuyor. Bu maçlar para maçı. Yüzde 50/50 diyorum. Galatasaray kolay lokma olmaz.

Ahmet DURMUŞ: Galatasaray’ın işi zor, ama top değirmidir. Futbol zaten istatistiklere göre oynanmaz. Yan etkiler, sürprizler de olabilir. Buradaki maçta da seyirci desteği iyi olursa, Avrupa’da formda olan Galatasaray bir şeyler yapabilir.

Levent GÜRSOY: Heyecan verici bir eşleşme. Yıllar önce Hagi’nin döneminde de Chelsea ile burada oynayan Galatasaray 1-0 kaybetmişti. İki takım da eski günlerinden uzak. Galatasasaray, Madrid’den altı yedi ama Juventus’u 1-0 yenip ikinci tura çıkması da sürprizdi.Bence, Galatasaray en iyi kurayı çekti. Chelsea’nın artısı başlarında Mourinho’nun bulunması.

İbrahim TÜMSE: Duygusal olarak söylersem. Chelsea’yı eleeceğiz, başka yolu yok derim. Diğer yönden ise işimiz gerçekten zor. En büyük avantajımız Drogba’nın olması. Yine de umutluyuz.


 

 

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin