kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,8025
EURO
20,4331
STERLIN
23,2994
BITCOIN
$23.096,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Açık
6°C
LONDRA
6°C
Açık
Cumartesi Parçalı az bulutlu
8°C
Pazar Kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
8°C
Pazartesi Parçalı az bulutlu
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
9°C
Salı az bulutlu
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
9°C

Haftanın maçları

Euromed Türk Ligi Birinci ve İkinci Kümelerle, Barnet Sunday Veteran Lig ve kuapaları, London Sunday Challenge ve Junior Kupaları ile VeterAN Türk Ligi’nde haftanın maç programı şöyledir:

Haftanın maçları
21.11.2015
0
A+
A-

 

TTFF LOGO1 LOGO

Euromed Türk Ligi Birinci ve İkinci Kümelerle, Barnet Sunday Veteran Lig ve kuapaları, London Sunday Challenge ve Junior Kupaları ile VeterAN Türk Ligi’nde haftanın maç programı şöyledir:

22 Kasım Pazar

EUROMED TÜRK LİGİ 1.KÜME

Wadham Lodge

14.00 Trabzonspor-Türkmenköy

Drapper Field

14.00 Dumlupınar Iceworld-Gaziantepspor

Pymmes Park

14.00 Kafkas Gençlik-Esenler FC

Brimsdown Stadı

14.00 Yeni Boğaziçi-Pekünspor

EUROMED TÜRK LİGİ 2.KÜME

Pymmes Park

14.00 G.Pazarcık Advantage-Çetinkaya Türkspor

14.00 Doğan TB-Diyarbakır Cyprofood

LONDON SUNDAY CHALLENGE CUP

10.30 Leytonstone-Yalova Aksular

LONDON SUNDAY JUNIOR CUP

10.30 South London Doves-Düzcespor

BARNET SUNDAY LEAGUE EAST DIVISION

New River Sports Centre

13.30 Anatolian Vets-Crouch End Wampires Vets

BARNET SUNDAY LEAGUE VETERAN CUP

Wadham Lodge

10.30 Waltham Forest Vets-Old Owens Vets

23 Kasım Pazartesi

VETERAN 035 TÜRK LİGİ

New River Sports Centre

Yurtseven-Gaziantespor

Kaleburnu-Kafkas Gençlik

Topçuköy-Anatolia

Yalova-Mersin

Yeni Boğaziçi-Fenerbahçe

MTG-Akova

Türkmenköy-07

VETERAN 045 TÜRK LİGİ

New River Sports Centre

Yavruvatan-Bulutspor

Yeni Boğaziçi-Mehmetçik

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.