Yeni Boğaziçi elendi

Yeni Boğaziçi Kulübü Başkanı Erdoğan Baca.

London Sunday Challenge Cup’ta Yeni Boğaziçi, Hackney Marhes’ta konuğu olduğu Mile End takımına 3-2 yenilerek elendi.

Yağan yağmurdan ağırlaşan sahada oynanan karşılaşma oldukça çekişmeli geçti. Karşılaşmanın henüz ilk dakikasında gelişen Mile End atağı golle sonuçlandı. Toparlanan Yeni Boğaziçi devrenin son dakikaları içinde Robert’in vuruşuyla durumu eşitledi: 1-1.

Fizik üstünlüğü yüksek olan Mile End ikinci yarıya da iyi başladı. Bu dakikalarda gelişen ataklarda iki gol bulan ev sahibi takım skoru 3-1 yaptı. Yeni Boğaziçi kalan sürede rakip kalede baskı kurdu. Osman Bayram’ın vuruşuyla da farkı bire indirdi. Robert’in bir şutunun üst direkten dönmesinin ardından bitime üç dakika ceza alanı içinde Osman Bayram’a yapılan faule orta hakem seyirci kalınca karşılaşmadan 3-2 galip ayrılan ve yarı finale yükselen taraf Mile End oldu.

Yeni Boğaziçi Kulübü Başkanı Erdoğan Baca, saha şartlarının ağır olmasına karşılık hakemin maçı oynatmasını eleştirdi. Buna rağmen takımının zaman zaman etkili olduğunu kaydedem Baca, son dakikalar içinde ise Osman Bayram’a yapılan açık faulü hakemin görmezden gelerek, bir penaltılarını yediğine dikkat çekti.

Başkan Baca, bu sene Challenge Cup’ı almak istediklerini söyleyerek, “Şimdiye kadar sadece Challenge Cup’ı kazanamamıştık. Ona da çok yaklaştık. Ama yine olmadı” dedi.

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin