Veteranlarda ustaların şovu

 

O45’te Akdeniz, haftayı üç puanla geride bıraktı.

Türk Toplumu Futbol Federasyonu Veteranlar Ligi ve kupasına geçtiğimiz Pazartesi akşamı devam edildi.

New River Sports Centre’da 1 Stop Mot Centre ve Easy Shelf’in sponsorluğundaki maçlarda O35’te kupa, O45’te ise lig maçları oynandı.

Narlı FC, kupada iddialı olduğunu gösterdi.

035’TE KUPADA TEK GRUP

Kupa O35 kategorisinde maçların ilk etabı tek grupta lig usülü oynanıyor. Maçlar sonunda ilk dört takım yarı finale kalacak. Gecenin en farklı skorlarından birini Adana Demirspor elde etti ve Gaziantepspor’a 4-1 galip geldi. Türkmenköy de Derbent önünde sonuca 3-0’la gitti.

Narlı, Gazi’yi 2-1’le geçerken, Kaleburnu ile Real Mardin sahadan 2-2’lik beraberlikle ayrıldı. Ligden çekilen Bishkek karşısında da Metro hükmen galip oldu.

O45’TE PUAN MÜCADELESİ

O45 kategorisinde ikinci yarının ikinci hafta maçları oynandı. Gecenin önemli karşılaşmasında Akdeniz, Euromed’i 3-1 mağlup etmeyi bildi.

Diğer karşılaşmalarda ise favoriler üçer puanla haftayı kapattı. Vadili, Yavruvatan’a 6-1 galip geldi ve zirveden kopmadığını gösterdi. Türkmenköy, Yeni Boğaziçi’ni 3-0 mağlup etti. Türk Ocağı da Kıbrıs FC’yi 4-0 yendi.

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.