SERİ İLANLARDA DEV KAMPANYA

Londra Gazete’den toplumumuza büyük destek!

Yaklaşık 20 yıldır göstermiş olduğumuz gazetecilik faaliyetlerinde bizlerden maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen toplumumuza ve iş insanlarımıza destek olmak için seri ilanlarda yılsonuna kadar büyük bir indirim yapma kararı aldık. İnternet sitemiz üzerinden veya SMS ile göndereceğiniz seri ilanlarınızı çok ucuz fiyatlarla binlerce okuyucumuza ulaştırabilirsiniz! Ticari olmayan ilanlarınızı ise ücretsiz yayımlayacağız!

İlanlarınız hem gazetemizin seri ilanlar sayfalarında, hem internet sitemizde hem de Facebook grubumuzda yayınlanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için ilanlarınızı www.londragazete.com/seri-ilanlar-2/ilan-yerlestir internet adresinden yükleyebilir, ilan@londragazete.com mail adresimize yollayabilir ya da 07342 243937 numaralı telefona SMS veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize bildirebilirsiniz. Kampanyamız 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir.

Gazetemizi arayarak vereceğiniz ilanlar bu kampanyaya dahil olmayacaktır.

TEK KUTU İLAN

 

  • 4 hafta -20 pound+VAT

 

  • 10 hafta –  50 pound +VAT
    Tek Kutu İlan Örneği

ÇİFT KUTU İLAN

 

  • 4 hafta – 40 pound+VAT

 

  • 10 hafta – 100 pound +VAT
    Çift Kutu İlan Örneği

TİCARİ OLMAYANLAR

  • Ticari olmayan seri ilanlarınızı 15 kelime ile yazıp yollayın, ücret almadan 4 hafta yayımlayalım.
  • Evlerinizdeki kullanmadığınız eşyalarınızı, giysileriniz, her türlü ikinci el eşyanızı ücretsiz satılığa çıkarabilirsiniz.

 

KOLAY KULLANIM

Aşağıdaki adımları takip ederek kolay bir şekilde ilanınızı sitemize yükleyebilirsiniz.

 

 

Hemen ilan vermek için aşağıdaki görsele tıklayın!

 

echo adrotate_ad(21, true, 0, 0);

 

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.