Eğlencede The Grill Bar farkı

Eğlence’nin Southgate adresi The Grill Bar&Restaurant, birbirinden değerli sanatçıları ve eğlenceleri ile eğlence keyfinizi ikiye katlıyor.

Dolu dolu eğlencenin değişmez adresi olan The Grill Bar&Restaurant, HYPERLINK “http://uk.multimap.com/p/browse.cgi?pc=N146LD&scale=10000″65 – 69 High Street, Southgate, London, N14 6LD adresinde hizmet veriyor. Kusursuz atmosferi, kaliteli sanatçı kadrosu ile west end kalitesinde eğlencenin Southgate adresi The Grill Bar&Restaurant, haftanın 7 günü açık olarak hizmet veriyor. Özel partileriniz için de yüksek kapasiteli ve ideal mekanı ile tek adres olarak hizmet veren The Grill Bar&Restaurant, West End kalitesinde eğlence geceleriyle keyfinize keyif katıyor. Her Cuma ve Cumartesi gecesi sanatçılar Özgür ve Gülsüm’ün sahne aldığı renkli geceler büyük ilghi görüyor. Siz de geç kalmadan ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 020 8886 7372 numaralı telefonları arayınız.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.