Eğlence Ottoman Palace’de yaşanır

West end kalitesinde eğlencenin Camden Town’daki adresi Ottoman Palace, yeni yıl yıl boyunca gerçekleştirdiği eğlence geceleri ile yerli yabancı herkesin büyük beğenisini kazanıyor.

14 – 16 Camden High Street, NW1 0JH adresinde doyumsuz eğlenceyi sizlerle buluşturan Ottoman Palace, Türk mutfağının en lezzetli yemekleri, kusursuz atmosferi, güleryüzlü personeli ve bu yılda eğlencelerinin değişmeyen adresi olmaya devam edecek. Gülden Kutlu ve fasıl ekibinin muhteşem performanslarıyla renklenen, canlı müzik performanslarıyla eğlence keyfinizi ikiye katlayan Ottoman Palace, haftanın 7 günü hizmet veriyor. Öte yandan muhteşem atmosferinde her Pazar günü gerçekleştirdiği açık büfe kahvaltılarıyla büyük beğeni toplayan Ottoman Palace, Londralıları göz bebeği olarak sizleri kaliteyi yerinde görmeye davet ediyor. Rezervasyon için  020 7383 7245 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.