Cyprus Empire’da muhteşem hafta sonu eğlencesi

 

 

LONDRALILARA hafta sonu muhteşem bir eğlence programı sunan Cyprus Empire, konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı. Birbirinden güzel seslerin canlı müzik performanslarına eşlik eden konuklar, sahneden biran bile olsun inmedi. Tıka basa dolu olan mekanın enfes meze ve yemek çeşitleri ile güzel bir ziyafet çeken konuklar daha sonra kendilerini piste atıp kurtlarını döktü.

Londra’nın birçok tanıdık ve seçkin isimlerinin favori mekanı haline dönüşen Cyprus Empire sunduğu farklı konseptte ki eğlence tarzı ile her geçen gün daha da beğeni toplamayı başarıyor.

Geleneksel olarak kutlanan Halloween için teras bar özel olarak dekore edilmişti. Daha sonra konuklar burada eğlenmeye devam edip, sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınlar gibi eğlendiler.

Cyprus Empire Nargile Lounge’da birbirinden farklı nargile çeşitlerinin yanı sıra yemek, tatlı ve içecek çeşitlerini bulabileceğiniz Cyprus Empire, hafta içi her gün 12.00’den 23.00’e kadar hizmet veren restoran bölümü, Cumartesi günü saat 12.00’den 19.00’e kadar hizmet verip, saat 20.00’den başlayarak geç saatlere kadar müzikli eğlenceye ev sahipliği yapıyor. Mekanın nargile bölümüyse haftanın 7 günü saat 15.00’ten saat 02.00’ye kadar açık.

20 Woodford New Road, Walthamstow, E17 3PR adresinde misafirlerini ağırlayan Cyprus Empire’da yerlerinizi ayırtmak için 07738 410 870 numarasından Engin Yorgancı’ya ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin