Haringey ve Enfield, Covid-19 vakaların arttığı ilk 36 bölgeler arasında

Resmi rakamlara göre, İngiltere’de bulunan 36 bölge, son iki hafta içinde koronavirüs vakalarında ciddi bir artış yaşadığı açıklandı.

Bu bölgelerin arasında özellikle Türkçe konuşan toplumun yoğun olarak yaşadığı Enfield ve Haringey bölgesi de bulunmakta.

Resmi rakamlar, Leicester bölgesini listede birinci sırada işaretlerken, Haringey 11’inci sırada, Enfield ise 23’üncü sırada.

Listede bulunan 36 bölgede geçtiğimiz iki hafta boyunca koronavirüs vakalarında ciddi bir artış olduğu belirtildi.

Public Health England (PHE) tarafından derlenen veriler, Haringey’de 13 -19 Haziran tarihleri arasında 2 yeni vaka ve 20 -26 Haziran tarihleri arasında 6 yeni faka artışı gösteriyor.

Ayrıca, Enfield bölgesinde 13 – 19 Haziran tarihleri arasında 3 yeni vaka ve 20 – 26 Haziran tarihleri arasında 4 yeni vaka olduğu kaydedildi.

İngiltere’de koronavirüs vakalarında artış yaşayan bölge şöyle:

Havering, Wiltshire, Wandsworth, Gloucestershire, Doncaster, Ealing, Hammersmith and Fulham, Plymouth, Westminster, Barking and Dagenham, Haringey, Milton Keynes, Wakefield, Walsall, Brent, Medway, Hounslow, Harrow, Kensington and Chelsea, Slough, Suffolk, Tower Hamlets, Enfield, Redbridge, Sandwell, Derbyshire, Leicester, Gateshead, Isle of Wight, Redcar and Cleveland, Richmond Upon Thames, Sunderland, Wigan, Windsor, and Maidenhead ve York.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.