Ali Perçin, görevinden ayrıldığını açıkladı

 2013 yılından günümüze Dumlupınar Yeni Malatyaspor kulübü başkanlığını üslenen Ali Preçin, iş yoğunluğu nedeniyle başkanlık görevini bıraktığını açıkladı.

Perçin sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı;

” 2013 yılından beri gerek Türk Toplumu Futbol Federasyonu yönetim kurulunda gerekse mensubu bulunduğum Dumlupınar Yeni Malatyaspor kulübünde Londra spor camiasına gücümün yettiği oranda ve sahip olduğum bilgi ve birikimleri hiç çekinmeden fedakarca hizmet dahilinde sundum. Bugün gelinen noktada gerek federasyonun daha rahat çalışması ve daha faydalı olmak adına ve kulüp düzeyinde dengeleri kurmak ve TTFF ‘yi daha ilerilere taşınması adına Dumlupınar Yeni Malatyaspor yönetim kurulu başkanlığından özel işlerimin yoğunluğu ve yukarıda belirttiğim hususlardan dolayı ayrılmış bulunmaktayım. 

2013 den beri Londra Türk Toplumu tarafından gösterilen sevgi ve saygıdan dolayı taraflı-tarafsız herkese teşekkür eder ihtiyaç duyulduğu takdirde de dışarıdan Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu nezdinde her türlü desteğe hazır olduğumu belirtir sevgi ve saygılarımı sunarım” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.