A10 otoyolunda hız ihlali yapan 14 bin kişiye ceza kesildi

Transport for London (TfL) tarafından yapılan açıklamaya göre, Nisan ayından itibaren Edmonton’da bulunan A10 otoyolunda hız ihlali yapan 14,742 kişiye ceza kesildiği açıklandı.

Meclis üyelerinin ve bölge sakinlerin tehlikeli sürüş konusunda uzun süredir devam eden şikayetlerine yanıt olarak, Nisan ayında Southbury Road ve Bullsmoor Lane arasına geçici olarak ortalama hız kameraları kurulmuştu.

Ancak Bush Hill Park Muhafazakar Partisi meclis üyesi James Hockney, ortalama hız kameraların sadece bir kısma kurulduğunu ve bunun yetersiz olduğunu belirtti.

Hockney, TfL’nin Great Cambridge Road çemberi ve Southbury Road çemberi arasında hız kamerası kurulmadığı için eleştirdi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.