Annesinin kafasını kesip beynini çıkardı ve çantasında taşıdı

İngiltere’nin Ashington kentinde korkunç bir vahşet yaşandı. Odessa Carey (36), 73 yaşındaki annesini öldüresiye dövdükten sonra bıçak ve makasla kafasını kesti. Vahşeti bununla kalmayan Odessa yaşlı kadının beynini çıkardı ve yakalandığında annesinin kafası çantasındaydı. İşte o vahşi cinayetin detayları.

İngiltere’yi karıştıran vahşi bir cinayet işlendi. Kan donduran olay, İngiltere’nin Ashington kentinde meydana geldi. 36 yaşındaki Odessa Carey, kendisiyle aynı isimde olan 73 yaşındaki annesi Odessa’yı vahşice öldürmekle suçlanıyor.

Görgü tanıkları yaşadıkları şoku duruşmada anlatırken, mahkeme salonu buz kesti. Cani kadının arkadaşı John Murray, Odessa’nın evinin bahçesine geldiğini ve elindeki çantadan annesinin kesilmiş başını çıkardığını anlattı.

Geçen yıl nisan ayında gerçekleşen olayda, Odessa’nın annesini öldüresiye dövdükten sonra bıçak ve makas kullanarak kafasını kesti.

Odessa’nın, annesinin kafasını kestikten sonra kadının beynini de çıkardığı, alnından öpüp tekrar çantaya koyduğu iddia edildi.

Newcastle Mahkemesi’nde görülen davada, dün tanıklık yapan John Murray’nin ifadesi tam anlamıyla kan dondurdu.

Aile dostu olan Odessa’yı evinin bahçesinde otururken bulduğunu söyleyen adam, kadının ellerinden ve kollarından kan damladığını söyledi.

Yaşadığı dehşetle olayları anlatan adam, Odessa’nın yanında mavi bir çanta olduğunu söyledi. Savcılık, Murray’ye Odessa’nın çantayı açıp açmadığını sordu.

Sesi titreyen adam, Odessa’nın çantayı açtığını, içinden bir havlu ve 73 yaşındaki annenin kafasının çıktığını söyledi.

John Murray, Odessa’nın kesilmiş kafayı çantadan dikkatlice çıkardığını, daha sonra gülümseyrek alnından öptüğünü ve yine dikkatli bir şekilde çantaya geri koyduğunu söyledi.

Polis ekipleri, 73 yaşındaki Odessa Carey’nin başsız cesedini evinde yatakta buldu. Zavallı kadının beyni de yastığın üzerindeydi. Mahkeme ileri bir tarihte devam etmek üzere ertelendi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.