Essex’te pedofili öğretmen yakalandı

Essex’te sınıf öğretmeni olan 31 yaşındaki Daniel Chapman, siber polisin yaptığı tespitin ardından gerçekleşen operasyonla gözaltına alınarak tutuklandı.

Chelmsford’da görev yapan öğretmen altı aylık soruşturmanın ardından 12 suçu birden itiraf etti. Küçük çocukların uygunsuz görüntülerini çektiği gibi bunları kendi bilgisayarlarında bulundurduğunu ve yine kendisi gibi sapıklarla paylaştığını itiraf eden öğretmenin bir daha eğitim vermesi yasaklanırken, 10 yıl boyunca seks suçlusu olarak kaydedileceği açıklandı.

Soruşturmanın başındaki isim olan Nick Riley, “Şimdiye kadar araştırdığım çocuk istismarı ile ilgili en korkunç sosyal medya mesajlaşmalarını gördüm. Kendisini saygın bir öğretmen gibi tanıttı ancak küçük çocukların uygunsuz görüntülerini bulundurdu. Yaptıklarının bedelini ödediği için çok mutluyuz” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.