Londra’daki gece trafiğinine dikkat! Sizde kurban olabilirsiniz

Son dönemde Londra trafiğinde özellikle gece saatlerinde yol üstündeki yayalara çarpıp kaçan sürücü sayısı oldukça arttı.

Geçen günlerde Croydon’da 35 yaşlarındaki bir yaya ya çarpıp kaçan adamın kayıplara karışmasının ardından aynı şekilde yaşanan bir “vur kaç” olayı da Brixton’da meydana geldi. Sürücünün çarpıp kaçtığı olaydaki yayanın 24 yaşında Celia Ines Betrouni adında bir kadın olduğu öğrenildi. Sabahın erken saatlerinde meydana gelen kazada fıransız uyruklu olduğu belirtilen Betrouni, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ölümle sonuçlanan olayın ardından heryerde aranılan zanlının sonradan polis istasyonuna giderek teslim olduğu anlaşıldı. Tutuklanan zanlının yargılanması Şubat ayında başlancak.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.