TSB Yönetim Kurulu Başkanı istifa etti

BİRLEŞİK Krallık bankalarından TSB’nin Yönetim Kurulu Başkanı Paul Pester, bankanın Nisan ayında yaşadığı bilgi işlem sorunlarının tam olarak çözülememesi nedeniyle istifa etti.

BİRLEŞİK Krallık bankalarından TSB’nin Yönetim Kurulu Başkanı Paul Pester, bankanın Nisan ayında yaşadığı bilgi işlem sorunlarının tam olarak çözülememesi nedeniyle istifa etti.

Birleşik Krallık bankalarından TSB’de (Local Banking for Britain), binlerce müşterisinin Nisan ayında hesaplarına ulaşmasını engelleyen bilgi işlem sorununun, geçen beş aylık süre içinde çözüme ulaştırılamaması nedeniyle istifa eden Yönetim Kurulu Başkanı Paul Pester’ın yerine geçici olarak Richard Meddings gelirken, bankanın yeni bir yönetim kurulu başkanı arayışının başlayacağı duyuruldu.

Pester’ın istifası sonrasında, TSB’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı ünvanıyla konuşan Meddings, bankanın yaşadığı bilgi işlem sorununun halen çözüme ulaştırılamadığını söyledi.

“Müşterilerimiz için, halen bilgi işlem bölümünde yapmamız gereken çok işimiz olmasına rağmen, geçen beş aylık sürede pek çok ilerleme sağladık” diyen Meddings, hedeflerinin yaşanan sorunu bir an önce çözerek TSB’nin geleceğe yönelik çalışmalarına devam etmek olduğunu duyurdu.

İstifa eden eski Yönetim Kurulu Başkanı Pester ise, “Geçen son birkaç ay, tüm TSB çalışanları için oldukça zorlu geçti. Çalışma arkadaşlarımın her birine bu dönemde gösterdikleri adanmışlık için teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.