Enfield Belediye Başkanı veda yemeği verdi

GÖREV süresinin sonuna yaklaşan Enfield Belediye Başkanı Christine Hamilton, Enfield Bakım Evi yararına yemekli bir davet verdi.

İşçi Partili Belediye Başkanı Hamilton, dokuz farklı yardım kuruluşuna verdiği destekle bilinen bir siyasetçi. Hamilton evsiz insanlara yardım eden All People All Places, bölge halkının psikolojik ve sosyal gelişimine destek veren Mind in Enfield, kadınlar ve çocuklarının iyiliği için çalışan Tender Care Health Initiative, kanser hastalığına yakalanan bölge halkına hizmet veren The Nightingale Cancer Support Centre, ortak hücre anemi hastalığı ve lösemi ile mücadele verenlere yardım eden The Sickell Cell & Thalassaaemia Fundraising Group, kanser hastalarına destek veren Enfield MacMillan Cancer Support, bakıma muhtaç bölge sakinlerine yardım eden Enfield Carers Centre, tiyatral faaliyetler yürüten Chickenshed Theatre ve engelli bölge sakinlerine yardım eden Enfield Disability Action kurumlarını destekliyor.

Gecede bir konuşma yapan Hamilton, katılan herkese teşekkür ederek, kendisini anlamlı gecede yalnız bırakmayan tüm siyasetçi ve bürokratları anons ederek minnettar olduğunu ifade etti. Görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan bahseden Hamilton’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

Geceye başta Enfield ile komşu olan belediyelerin başkanları ve temsilcileri olmak üzere Kuzey Londra’daki çoğu belediye yetkilisi, İşçi Partili Milletvekilleri Joan Ryan ve Bambos Charalambous katıldı.

Türkiyeli ve Kıbrıslılar da anlamlı veda gecesinde Hamilton’u yalnız bırakmadı. Hediye çekilişi ve açık artırmaların yapıldığı geceden elde edilen gelirlerin Enfield Bakım Evi’ne bağışlanacağı öğrenildi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.