Londra’da, 14 yaşında bir kıza tecavüz eden kişi aranıyor

 

14 yaşındaki bir kız, SE9 Avery Hill Road kapalı Avery Hill Park’ta tenha bir alanda bilinmeyen bir adam tarafından saldırıya uğradı.

Dedektifler, bir genç kızın Greenwich parkında tecavüz edilme olayını duyurdu ve suçlu kişi oladuğu tahmin edilen resimdeki kişinin yakalanması için görgü tanıklarından yardım istedi.

Saldırı, 4 Eylül Pazartesi günü 09.00 – 13.00 saatleri arasında gerçekleşti.

Metropolitan Polisi, Çocuk İstismarı ve Cinsel Suçlar bölümü tarafından araştırılan olay ile ilgili CCTV görüntüleri elde edildi ve polis suçlunun yakalanması için CCTV fotoğraflarını yayınladı.

Saldırganın, 20’li yaşlarda olduğu, kısa siyah saçlı ve ince bir siyah erkek olarak tanımlandı.  Ayrıca siyah, yuvarlak mercekli güneş gözlüğü takıyordu.

Olayla ilgili henüz bir tutuklama yapılmadı ve soruşturma devam ediyor.

Polis olayla ilgili görgü tanıklarını kendilerine bilgi vermesi konusunda uyardı.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.