Stres çarkının fiyatı ‘dudak uçuklatıyor’ (VIDEO)

Çocukların ve gençlerin kısa sürede en sevdiği oyuncak haline gelen stres çarkı çılgınlığı tüm dünyada tam gaz devam ediyor. Ürünün Rus bir kuyumcu tarafından üretilen 13.000 poundluk fiyatını görenler ise dudağı uçukluyor.

Dünya’nın en pahalı spinner’ı olan ürünün kaplamasında yaklaşık 100g civarında altın kullanıldığı belirtiliyor. Rusya’daki satış fiyatı 999.000 ruble olan ürünün üreticisi fiyatın pazarlık içerebildiğini belirtti.

Ürünün altın kaplama olması ise sürekli elde tutulduğu için parlaklığını kaybetme riskini azaltıyor.

Rus üretici firma Cavier ürünle ilgili şunları söyledi:

“Tüm dünya tarafından kısa sürede sevilen ve bu ürünle ilgili çok çılgın şeylerin yapıldığını biliyorduk. Bizde firmamız olarak bu ürünle ilgili şimdiye kadar yapılan en uç şeyi yaptığımızı düşünüyoruz. Ürün eşsiz bir tasarıma sahip. Altın kaplama, ve üzerinde Swarovski taşları var. Bunun yanında göz alıcı bir parlaklığa sahip. Ürünün bir çocuk oyuncağı olduğunu düşünmüyoruz. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği, güzel bir stres atma yöntemi.”

Önceki aylarda yine spinner ile ilgili yapılan çılgınlıklar arasında bir kadınsa göğüslerinde spinner çevirmiş ve bu video tüm dünyada izlenme rekorları kırmıştı.

 

Kaynak : Metro

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.