Balıkçıoğlu’nun yeni kitabı: Mamıt ve Suç Ortakları

KIBRISLI Türkler tarafından çok sevilen ve Londra’da yaşayan ünlü tiyatro oyuncusu ve yazar Osman Balıkçıoğlu’nun yeni kitabı ‘Mamıt ve Suç Ortakları’ Londra’da düzenlenecek olan kitap tanıtım etkinliğinde okurları ile buluşacak.

Uzun yıllar Radyo’da yayınlanan ve özellikle Kıbrıslı Türk toplumu tarafından oldukça beğenilen skeçlerden oluşan kitabının tanıtımı için heyecanlı olduğu gözlenen Balıkçıoğlu gazetemize şunları söyledi:

“10 Ocak 2018 tarihinde Grand Palace’da Saat 19:00 – 21:00 saatleri arasında, yeni çıkan ‘Mahmut ve Suç Ortakları’ isimli kitabımın tanıtım ve imza etkinliğini düzenleniyoruz. 15 yıl Londra Türk Radyosu’nda Kıbrıs ağzıyla komik skeçler yazdım ve bunlar radyo da yayınlandı. Tavan arasında bulunan yazdıklarım ve yayınlanan bu skeçlerin en güzel ve komik olduğuna inandıklarımı bu kitapta topladım. 300 sayfalık bir kitap haline geldi. Bu kitabın bir diğer özelliği de dilerse okurlarımız bir adette usb bellek satın alabilecek. Bu sayede sevilen skeçleri aynı zamanda evlerinde, arabalarında vesaire dinleyebilecekler. Kitabı okuyan okurlar mesela kitapta geçen karakter nasıl diye USB’den dinleyebilecek.

Kıbrıs’ta 12 Aralık’ta yaptığımız kitap tanıtımımız çok başarılı oldu ve oldukça beğenildi. Ben burada da toplumumuzun bu kitabı beğeneceğine eminim. Herkesi 10 Ocak Çarşamba günü ücretsiz düzenlenecek olan kitap tanıtım etkinliğime tüm halkımızı davet ediyorum.”

Eğer sizde, Balıkçıoğlu’nun yeni kitabı ‘Mamıt ve Suç Ortakları’ kitabını merak ediyorsanız, 10 Ocak günü Grand Palace’da düzenlenecek olan imza gününü kaçırmayın.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.