Kadın Platformu’ndan kutlama

kadinİngiltere Kadın Platformu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sanatçıların da katılımıyla Antalya Restaurant’da kutluyor.

İngiltere Kadın Platformu bu yıl Dünya Kadınlar Günü’nü, 8 Mart Perşembe günü Antalya Restoran’da kutlayacak.

İKP Koordinatörü Nilgün Yıldırım’ın verdiği bilgiye göre, etkinlik, günün anlam ve önemine uygun olarak Platformu destekleyen sanatçıların katkılarıyla gerçekleşecek.

8 Mart Perşembe günü saat 14.00’te düzenlenecek kutlama programında, tiyatro sanatçısı, yönetmen ve yaşam koçu Almula Merter tarafından Türkiye’de sahneye konulan, Eva Ensler’in 45 dile çevrilen ünlü eseri “Vajina Monologları”ndan, çeşitli karelerin yer alacağı “Okuma Tiyatrosu” konukların beğenisine sunulacak.

İkinci etkinlik ünlü Koreograf-Yönetmen Aysun Aslan’ın “daldan dala gezintiyle” sunacağı “hayallerinizin peşinden gidin” konulu söyleşisi konukların da aktif katılımıyla gerçekleşecek.

Program, Türk sanat müziği sanatçısı Lale Nixon’un seslendireceği birbirinden güzel şarkılar, konuklardan oluşan koronun konseri ile son bulacak.

Programa katılmak isteyenlerin, bilgi edinmek ve yer ayırtmak için 077 2570 8705 numaralı telefondan Emine Arslan ile temas kurabilecekler.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin