‘Öp Bubanın Elini’ kahkahalara boğdu

‘ÖP Bubanın Elini’ adlı tiyatro oyunu 10 ve 11 Mayıs akşamı izleyicilerle buluştu. İzleyicilerden tam not alan tiyatro oyunu, salondakileri kahkahalara boğdu.

Yaşlı bir babanın genç bir kadınla olan evlilik öyküsünün komedi şeklinde aktarıldığı, kızlarının bu evliliğe karşı duruşu ve yaşlı babanın, genç nişanlısı ve damadı tarafından arkasından çevrilen olayların anlatıldığı tiyatro oyununda Kıbrıslı şivesi ön plana çıkarılarak sergilendi.

Balıkçıoğlu Kabare Tiyatrosu tarafından sunulan tiyatro oyunu, Edmonton’da bulunan Millfield Theatre salonunda 10 Mayıs Cuma günü ve 11 Mayıs Cumartesi günleri izleyicilerle buluştu.

Balıkçıoğlu Kabare Tiyatrosu tarafından belirli aralıklarla düzenlenen tiyatro oyunlarına bir yenisi olarak eklenen ‘Öp Bubanın Elini’ adlı tiyatro gösterisi, oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandı ve herkesin beğenerek izlediği tiyatro oyunu izleyicilerden tam not aldı.

Tiyatro gösterisi ile ilgili açıklama yapan Balıkçıoğlu, tiyatronun yapımında ve sunulmasında emeği geçenlere ve izleyicilere teşekkürlerini iletti. Balıkçıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veridi:

“İki gündür, kutlamalar sürüp gidiyor. Telefonla olsun, mesaj atarak olsun, sözle olsun, insanlarımız Cuma ve Cumartesi akşamları sergilediğimiz ‘Öp Bubanın Elini’ oyununu ne kadar çok beğendiklerini vurguluyorlar ve bizleri kutluyorlar. Herkese teşekkür ederim. Çok duyarlı izleyicilerimiz olduğu için de çok mutluyum. Biliyorsunuz bir tiyatro oyununu sahneye taşımak bir kadro işidir. Bu yüzden benimle el ele vererek, özveriyle çalışan ve başarılı kompozisyonlar çizen rol arkadaşlarıma da teşekkür etmek isterim. Teşekkürler yönetmenimiz Şadiye Balıkçıoğlu. Teşekkürler Hüsnü Kişi. Teşekkürler Fatma Kemal. Teşekkürler Tuncay Akpınar. Teşekkürler Fatoş Çağın. Teşekkürler Hasan Aziz Özöncü. Teşekkürler Ayşen Cemal. Son olarak da, gerek bilet satışlarında yanımızda olan, gerekse perde arası yaptığı stand up şovla izleyicilerimize keyifli anlar yaşatan can dostum Artun Gökşan’a da yürekten teşekkür ediyorum.”

This slideshow requires JavaScript.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.