kıbrıs ingiltere londra lefkoşa
DOLAR
18,8087
EURO
20,4274
STERLIN
23,2565
BITCOIN
$22.927,64
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
LONDRA
Parçalı bulutlu
6°C
LONDRA
6°C
Parçalı bulutlu
Cumartesi Parçalı az bulutlu
8°C
Pazar Kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
8°C
Pazartesi Hafif yağmur
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
10°C
Salı kapalı
="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 300 300" enable-background="new 0 0 300 300">
9°C

Haftanın maçları

London Sunday Challenge Cup, Excellence Mortgage Türk Ligi 1. Ve 2.Küme, Barnet Sunday Veteran Premier ve Division One, Barnet Sunday Veterans Cup ile Locus Estate Türk Veteran O35 ve O45 Liglerinde 22 ve 23 Ocak günleri oynanacak maçların programı şöyle:

Haftanın maçları
21.01.2017
0
A+
A-

London Sunday Challenge Cup, Excellence Mortgage Türk Ligi 1. Ve 2.Küme, Barnet Sunday Veteran Premier ve Division One, Barnet Sunday Veterans Cup ile Locus Estate Türk Veteran O35 ve O45 Liglerinde 22 ve 23 Ocak günleri oynanacak maçların programı şöyle:

22 OCAK PAZAR

London Sunday Challenge Cup:

10.30 Brickley FC-Yalova

Excellence Mortgage Türk Ligi 1.Küme

Wadham Lodge

14.00 Dumlupınar-Gaziantepspor

14.00 Düzcespor-Esenler

Pymmes Park

14.00 Kafkas Gençlik-Türkmenköy

Douglas Eyr Sports Centre

14.00 MTG-Fenerbahçe

Summer Lane

14.00 Trabzonspor-Yeni Boğaziçi

Excellence Mortgage Türk Ligi 2.Küme

Pymmes Park

14.00 Diyarbakırspor-Mehmetçik,

14.00 Yavruvatan-Pekünspor

Church Street Recrations Centre

14.00 GS FC-Koçgiri

Peter May Sports Centre

14.00 Yeşilada-Küçük Kaymaklı

Barnet Sunday Veteran League Premier Division

Wadham Lodge Sports Ground

12.00 Londra Türk Masterler-Old Ovens

Barnet Sunday Veteran League Division One

Wadham Lodge Sports Ground

10.00 Londra Türk Masterler Legends-Crouch End Wampires

Veteran Cup

Brimsdown Sports Ground (Downs)

11.00 Contitental-Anatolians

Wadham Lodge Sports Ground

12.00 Waltham Forest Vets-Old Michendenians Vets

North Veteran Cup

Globe Rangers FC

12.00 Globe Rangers Vets-Old Aloysians Vets

23 OCAK PAZARTESİ

New River Sports Centre

Locus Estate Veteran Türk Ligi O35

19.30 Yurtseven-Diyarbakırspor

20.30 Maveriks-Kafkas Gençlik

20.30 Türkmenköy-Anatolia

20.30 Kaleburnu-Gaziantepor

21.30 Adana Demirspor-Akova

21.30 Narlı FC-Yeni Boğaziçi

Locus Estate Veteran Türk Ligi O45

19.30 Vadili-Euromed

19.30 Yeni Boğaziçi-Yavruvatan

21.30 Türkmenköy-Akdenizspor

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.