Hasan Sertoğlu, TTFF’i ziyaret etti

Hasan Sertoğlu ve Orçun Kamalı, TTFF Yönetim Kurulu üyeleri ve kulüp yöneticileriyle.
Hasan Sertoğlu ve Orçun Kamalı, TTFF Yönetim Kurulu üyeleri ve kulüp yöneticileriyle.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ve Dış İlişkiler Sorumlusu Orçun Kamalı, Londra’da Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nu ziyaret etti.

Hasan Sertoğlu, burada yaptığı konuşmada KTFF ile TTFF arasındakı ilişkileri ve KOPA ile yapılan görüşmelerdeki gelişmeleri anlattı.

Federasyonun Palmers Green’deki binasında bugün gerçekleşen buluşmaya TTFF adına President Akın Uysal, Başkan Turgut Esendağlı, Yönetim Kurulu üyeleri Levent Ruso, Osman Ercen ve Mustafa Çetinkaya ile Yalova, Dumlupınar, Türkmenköy, Doğan TB ve Türk Ocağı kulüpleri katıldı.

TTFF Başkanı Turgut Esendağlı ile KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, konuşmalarında karşılıklı ilişkilerin ileriki günlerde geliştirilmesi konusunda karşılıklı destek belirtti.

Hasan Sertoğlu, KOP ile yapılan ön görüşmelerin başladığını, yıl ortasında bir sonuca varılmasını beklediğini ifade etti. FIFA’nın

Hasan Sertoğlu, Turgut Esendağlı'ya KTFF'in bir plaketini verdi.
Hasan Sertoğlu, Turgut Esendağlı’ya KTFF’in bir plaketini verdi.

ağırlığını koyması nedeniyle Rum tarafının bundan sonra geri adım atmasının imkansız olduğunu dile getiren Sertoğlu, Türk tarafında ise tüm kulüplerin oybirliği ile verdiği tarihi destekle Kıbrıs Türk futbolunun önünü açtıklarını vurguladı.

Hasan Sertoğlu, ziyaret nedeniyle Turgut Esendağlı’ya bir de plaket verdi.

 

 

 

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin