Ware FC’nin Başkanı İnanç Elitok oldu

Sezon başında Molten Spartan South Midlands Football League Division One takımlarından Broxbourne Borough’yu yöneten Başkan İnanç Elitok, kulüp içinde yaşanan

anlaşmazlıkların ardından istifa etti ve Ryman League Divison One North takımı Ware FC’yi aldı.

Kem Kemal, Ware FC'nin yeni teknik sorumlusu.
Kem Kemal, Ware FC’nin yeni teknik sorumlusu.

 

Ware FC'nin yeni Başkanı İnanç Elitok.
Ware FC’nin yeni Başkanı İnanç Elitok.

Cumartesi akşamı yaşanan hızlı gelişmeler sonucu İnanç Elitok’un istifa ettikten sonra Waltam Forest FC’yi almak için Başkanı Turgut Esendağlı’yla masaya oturduğu öğrenildi. Ancak taraflar arasında anlaşma gerçekleşmedi. Bunun üzerine başkanı ve menajer kadrosu ayrılan Ware FC ile yapılan görüşmede taraflar her konuda mutabakata vardı. Takımın menajerliğine de, Geçen Cumartesi günü Broxbourne Borough’dan ayrılan Kem Kemal getirildi.

Halen ligde 12 puanla 23. sırada Waltham Forest’ın bir puan gerisinde sonuncu durumda bulunan Ware FC’nin kadrosunu Türk ve diğer oyuncularla takviye ederek, bir an önce tehlikeli bölgeden çıkmayı hedeflediği öğrenildi. Bu arada yeni yönetimin, Türk Ligi 1. Küme’de lider durumda bulunan Dumlupınar’dan bazı futbolculara teklifler yaptığı da sızan bilgiler arasında.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.