Dumlupınar YM’den transfer atakları

Türk Ligi Birinci Küme’de geçtiğimiz sezon büyük bir başarı gösterip, lig ve kupayı müzesine götüren Dumlupınar Yeni Malatya, bu yıl da büyük hedefler peşinde.

Dumlupınar Yeni Malatya’nın yenilerinden Mustafa Tiryaki, Mustafa Denizer ve Hasan Göray, yöneticiler Rüstem İyikal, Mehmet Nasifoğulları ve Yıldıray Karami ile birlikte.

Türk Ligi Birinci Küme’de geçtiğimiz sezon büyük bir başarı gösterip, lig ve kupayı müzesine götüren Dumlupınar Yeni Malatya, bu yıl da büyük hedefler peşinde.

Kadrosunu yenileyip, gençlerimize daha fazla şans vermeyi amaçlayan şampiyon takımın yönetiminde de değişiklikler yaşandı. Başkanlık görevini bu sezon Rüstem İyikal üstlenirken, Asbaşkan ise Mehmet Nasifoğulları oldu. Kulübün KKTC Temsilciliğini ise Tanju Ungör yapacak.

Dumlupınar YM Başkanı Rüstem İyikal.

Futbolcu kadrosunda da önemli değişiklikler yapan Dumlupınar Yeni Malatya, ilk planda 6 yeni futbolcuya imza attırdı. Kapanan Trabzonspor’un golcü ismi Mustafa Tiryaki’nin yanısıra yine aynı takımdan Ridi Curri, Mustafa Azouzi, Mustafa Denizer, kapanan Bağcılar FC’den Solomon Nwobuakei ve Türkmenköy’den Hasan Göray’a lisans imza attırıldı.

Başkan Rüstem İyikal, yeni sezon hazırlıklarının 20 Ağustos’tan itibaren başlayacağını ve özel maçlar ile ideal kadroyu oluşturacaklarını söyledi. Başkan İyikal, bu yıl hedeflerinin de lig ve Federasyon Kupası dışında London Sunday Challenge Cup olduğunu vurguladı. Başkan İyikal, “Almadığımız bir o kupa kalmıştı. Londra’nın bir numaralı kupasını kazanmak en büyük amacımız” şeklinde konuştu.

Yeni transferlerden Hasan Göray, Ridi Curri ve Solomon Nwobuakei, yöneticiler Rüstem İyikal, Yıldıray Karami ve Tanju Ungör’le.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin