Arsenal, dev kripto para birimi şirketi ile anlaştı!

İngiltere Premier Liginden Arsenal’ın oyunlarda kullanılan kripto para birimi CashBet ile sponsorluk imzaladı.

Premier Lig‘de boy gösteren ve dünyanın en büyük kulübünden biri olan Arsenal, sanal para diye nitelendirdiğimiz kripto para dünyasına giriş yaptı. Arsenal kulübü, mobil oyunlarında kullanılan kripto para uygulaması CashBet ile spornsorluk imzaladı.

Kripto para dünyasına geçtiğimiz günlerde İspanyol kulüp Real Madrid de girmiş olup stad önünde gişelerden Bitcoin ile bilet satışı gerçekleştireceğini söylemişti. Şimdi ise İngiliz kulüp Arsenal, kripto para birimi şirketlerinden biri olan CashBet ile anlaştı. Anlaşmanın değeri henüz bilinmesede, spor takımlarınında artık kripto paraya el attığını göstermektedir. Arsenal FC‘nin ticari yetkilisi Vinai Venkateshan, “Ortağımız olacak Cashbet Coin’i ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz” şeklinde bir açıklama yaparken. CashBet ise, “i-gaming içerik sağlayıcıları, operatörleri ve oyuncularının küresel olarak milyarlarca dolarlık bir pazarı hedeflemesi” şeklinde bir açıklama yaparak Arsenal kulübü ile yaptıkları anlaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler. (PORTALGENC)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.