Kalçasının gerçek olduğunu böyle kanıtladı

19 yaşındaki Instagram fenomeni Daisy Keech, kalçasının estetik olduğunu iddia eden takipçilerine gerçeği kanıtlamak için akla zarar bir yönteme başvurdu.

Instagram’da 1 milyon takipçisi olan genç fenomen, her paylaşımında fiziğiyle gurur duyduğunu belirtmekten çekinmiyor.

Ancak takipçileri Daisy’nin kalçasının gerçek olmadığını, muhakkak bir estetik operasyon geçirdiğini öne sürüyor.

Doğallıktan yana olduğunu defalarca dile getiren Daisy ise her fırsatta bu iddiaları reddediyor.

Daisy’nin takipçilerine gerçeği kanıtlamak için seçtiği yol ise duyanları şaşkına çevirdi.

Genç fenomen, kalçasında hiçbir müdahale olmadığını herkese göstermek için kilometrelerce yol katederek, birçok Hollywood yıldızının da sık sık ziyaret ettiği estetik cerrah Dr. Ashkan Ghavami’ye giderek kendisini muayene ettirdi.

Doktor Ashkan’ın, kalçası hakkında tüm söylediklerini videoya çekip, sosyal medya hesabından paylaşan Daisy, ”Dr. Ghavami ile tarih yazmak. Takipçilerime kalçamın gerçek olduğunu ve sertifikalı ilk gerçek kalça sahibi olduğumu göstermemde yardımcı olduğun için teşekkür ederim Dr. Ghavami!” notunu düştü.

Doktor Ashkan’ın Daisy’nin kalçası hakkında söyledikleri ise şöyle, “Çok sayıda nedenden ötürü gerçek olduğunu kanıtlayabilirim. Yaşı genç ve hiç çocuğu olmamış, kalçası oldukça sıkı ve hacimli. Yapay bir enjekte olduğunu gösteren herhangi bir cilt değişikliği görmüyorum ve yağ transferi olduğunu gösteren herhangi bir küçük kesikler de görmüyorum. 19 yaşında sıkı bir deriye sahip ve kalçası da oldukça sıkı. Et ile besleniyor, dengeli bir diyet düzeni var ve kas yapmak için spor yapıyor. Bütün bunlar gösteriyor ki kalçası tamamen gerçek!”

Kalçasının gerçek olup olmadığını kanıtlamak için kilometrelerce yol aşarak, duyanları şaşkına çeviren Daisy Keech, 12 Ağustos 1999 yılında ABD’de doğdu.
 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Daisy (@daisykeech)’in paylaştığı bir gönderi ()

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin