Prens Harry’den bebek sinyalleri…

Aşklarının başından beri bütün dünyanın meraklı bakışlarını üzerlerinde hisseden Prens Harry ve Meghan Markle için durum hala değişmedi. Şimdi herkes onlardan bir bebek haberi bekliyor. Prens Harry’nin kararı da bu konudaki beklentileri yükseltti.

Hatta birçok kişiye göre Prens’in böyle bir karar vermesinin tek bir nedeni var: Meghan Markle hamile!

İngiliz magazin basınında yer alan haberlere göre Prens Harry, 2017 model Audi RS6 model arabasını satışa çıkardı. Elbette 33 yaşındaki Prens, bunun nedenini çok yakınları dışında kimseye söylemedi. Ama genel görüşe göre Prens, genellikle arabalarını böyle bir yıl kullanıp değiştirmezdi.

Birçok kişiye göre Prens Harry’nin spor arabasını satışa çıkarmasının nedeni onun yerine bir aileye daha uygun bir araba satın almak istemesi. Prens Harry’nin bu kararı da Meghan Markle’ın hamile olduğu ve çiftin hazırlıklara şimdiden başladığı şeklinde yorumlandı.

Ama Markle’ın hamile olabileceğinin ipucu olarak değerlendirilen tek olay bu değil. Kensington Sarayı’ndan sızan haberlere göre çift, daha geniş bir konuta taşınmaya da hazırlanıyor. İddialara göre bu yeni konutun iki tane de çocuk odası bulunuyor.

Saraydan bir kaynak Prens Harry ve Meghan Markle’ın aileyi genişletmek için daha uygun olanaklar sunan Adelaide Cottage’a taşınacağını ileri sürdü. Üstelik yine çifti yakın kaynakların basına sızdırdığına göre Prens ve Markle bir bebek odası hazırlanması için hızlıca adımlar atmaya da başladı.

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin