Ünlü müzisyen Rod Stewart’tan komadan çıkan hemşireye takdir toplayan jest

Dünyaca ünlü müzisyen Rod Stewart, corona virüsü nedeniyle 22 gün komada kalan bir hemşireye yaptığı jestle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Güney Galler’in Barry bölgesinde yaşayan 35 yaşındaki hemşire Natasha Jenkins anneler günü öncesinde corona virüsüne yakalandı. Semptomlarının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılan Jenkins, yoğun bakıma girdikten sonra 22 gün komada kaldı.

Ölümle yaşam arasındaki mücadeleyi kazanan ve günler sonra evine dönen Jenkins’in çocuklarına kavuşma anı, sosyal medyada kısa sürede viral oldu. O görüntüleri izleyip kayıtsız kalamayan bir isim de dünyaca ünlü sanatçı Rod Stewart oldu.

Videodan sonra sürpriz bir telefon aldığını söyleyen Jenkins, “Telefondaki kişi Rod Stewart adına aradığını ve bana göndermek istedikleri bir şey olduğunu söyledi. İlk başta inanamadım ama adresimi verdim” dedi.

Bu konuşmadan iki gün sonra Jenkins’in kapısına bir paket bırakıldı. Hemşire kutuyu açtığında içinde Stewart’ın bir fotoğrafı ve yanında 5 bin sterlinlik (41 bin TL) bir çek buldu. Fotoğrafın altında ise, “Selam Natasha. Bu zor zamanlarda sana yardımı olması için küçük bir hediye” notuyla Stewart’ın imzası yer alıyordu.

Gördükleri karşısında gözlerine inanamayan Jenkins, Stewart’ın duygulandıran jestini sosyal medya hesabından paylaştı. Stewart’ın davranışı takdir edilirken kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.