“Baby can’t wait” izleyicilerden tam not aldı

Balıkçıoğlu Küçükler Tiyatrosu tarafından, “Baby can’t wait” adlı tiyatro gösterisi düzenlendi.

Yoğun ilgiyle karşılanan “Baby can’t wait”  adlı tiyatro oyunu toplum tarafından büyük ilgi toplandı. Çocukların yer aldığı ve birbirinden renkli sahnelerin yaşandığı tiyatro oyunu, izleyenler tarafından tam not aldı. Komik sahneleriyle izleyicileri kahkahalara boğan güldürü oyununu yöneten ve yazan, oyuncular arasında yer alan 14 yaşındaki Şadiye Balıkçıoğlu oldu.

Balıkçıoğlu Küçükler Tiyatrosu’nun 3 Mayıs Cuma akşamı saat 19.00’da gösterisi yapılan “Baby can’t wait” adlı tiyatro oyunun, gelirleri hayır kurumlarına bağışlanacak.

Güldürü oyunu olan tiyatronun sponsorluğunu Enfield Belediyesi adına Belediye Başkanı Saray Karakuş üstlendi.

3 Mayıs Cuma akşamı oynanan oyunu 14 yaşındaki Şadiye Balıkçıoğlu yönetti. Oyunda yer alan isimler ise şu şekilde; Orhan Cemal, Olivia Eken, Baran Armstrong, Aleyna Sezingüler, Efran Karakuş ve Şadiye Balıkçıoğlu.

İzleyiciler arasında Enfield Belediye Başkanı Saray Karakuş, Enfield Belediye Üyeleri ve toplum üyeleri de yer aldı. Sergilenen tiyatro oyunun ardından oyunda yer alan oyunculara Karakuş tarafından ödül ve sertifika takdim edildi. Katkılarından dolayı Karakuş’a çiçek verildi ve teşekkür edildi.

Enfield Belediye Başkanı Saray Karakuş tiyatro oyunu ile ilgili şu sözleri dile getirdi:

Ne muhteşem bir şov! Dugdale Merkezi’nde sergilenen, gençler tarafından üretilen tiyatro oyunu “Baby can’t wait”, Şadiye Balıkçıoğlu (14 yaşında) tarafından yazıldı ve yönetildi ve Aysen Djemal tarafından üretildi. Güzel çocuklardan oluşan grup, bu komedi oyununda yer aldı.

13 ila 15 yaş arası çocuklar “Juniors” yetişkin olarak performans sergilemiş ve tiyatro oyununda ilk bebekleri gelinceye kadar beklenilenleri genç bir çifte gösterdi. Kültürel farklılıkların komik deneyimlerinin anlatıldığı oyun, herkes tarafından çok beğenildi.

Oyunun tüm gelirleri, savunmasız yaşlı ve çocuklar ve Enfield Sanatı’nı kapsayan seçilmiş 15 hayır kurumuna bağışlanıyor. Bu anlamlı üretime katkılarından dolayı Şadiye Balıkçıoğlu, Osman Balıkçıoğlu ve Pembe Baklıkçıoğlu’na teşekkür ederim. Katılan ve desteklerini gösteren herkese teşekkür ederiz.”

This slideshow requires JavaScript.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.