Muhafazakar Parti, Londra belediye başkan adayını belirledi

Muhafazakar Parti 2020’de yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için adayını belirledi.

Muhafazakar Parti 2020’de yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için adayını belirledi.

Cuma günü yapılan oylamayla belirlenen Muhafazakar Parti’nin belediye başkan adayı Shaun Bailey 2020’de İşçi Partisi’nin mevcut Londra Belediye Başkanı Sadık Han ile yarışacak.

Londra meclis üyesi Shaun Bailey, 2020’de Londra belediye başkanlığı için Sadık Han’ı ele geçirecek muhafazakar aday olacak ve Cuma günü yapılacak olan ikinci tur seçimlerini kazandı.

David Cameron’un eski danışmanı olan Bailey, belediye başkan adayı olarak seçilmesini “büyük bir onur” olarak nitelendirdi ve Han ile yarışacağını belirtti.

Shaun Bailey şöyle konuştu:

“Londra’nın en fakir kesimlerinden birinde bir meclis evinde yetişen biri için, bu adaylığı güvence altına almak, kentimizde her şeyin mümkün olduğunun bir kanıttır. Şu anki belediye başkanını hesaba katarak çalışmalarımı yürüteceğim”

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.